WWW: https://zdonka.pl/
Dodano: 2019-06-28
Telefon: 500230124
Miejscowość: Kielce
Adres: Stefana Żeromskiego 15
Kod pocztowy: 25-369

Źródła:
https://zdonka.pl/cennik/

Makijaż permanentny Kielce - Cena


Panie codziennie rano poświęcają dużo czasu na poranną toaletę. Z tego niemało czasu zajmuje im mycie się, czesanie i inne czynności. Dlatego nie zawsze starcza im już czasu na zrobienie makijażu. Jeśli zaś już znajdą chwilę, to robią to szybko i niedokładnie. Może warto zastanowić się nad pójściem do profesjonalnego gabinetu makijażu, żeby zrobić makijaż permanentny? W Kielcach cena takiego profesjonalnego makijażu jest zróżnicowana. Wszystko zależy, z jakiego gabinetu się skorzysta i jaką usługę makijażu się wybierze.

Na stronie zdonka.pl zaprezentowano przykładowy cennik usług rekomendowanego salonu kosmetycznego, np.:

  1. Makijaż permanentny brwi to koszt ok. 950 zł.
  2. Za makijaż permanentny ust trzeba zapłacić ok. 1100 zł.
  3. Kreski dekoracyjne to wydatek ok. 900 zł.
  4. Za kreski zagęszczające linię rzęs trzeba zapłacić ok. 600 zł.

Można też zaoszczędzić na niektórych usługach, decydując się na pakiet usług jednego dnia, i tak np.:

  • makijaż permanentny brwi wraz z kreskami zagęszczającymi to wydatek ok 1400 zł
  • makijaż permanentny brwi plus kreski dekoracyjne to koszt ok. 1600 zł.

Decydując się na makijaż permanentny, można zaoszczędzić nie tylko czas, jaki trzeba poświęcić na zrobienie dokładnego i atrakcyjnego make-upu. W sumie oszczędza się też na kupnie kosmetyków do makijażu i pielęgnacji twarzy. Poza tym, o każdej porze dnia wygląda się tak świeżo, jakby przed chwilą zrobiło się makijaż.

Właścicielką gabinetu kosmetycznego jest doświadczona linergistka, która ma stosowne wykształcenie i wiele lat doświadczenia w branży. To Aleksandra Zdonek, magister kosmetologii, która wciąż poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w różnych szkoleniach i kursach. Klientki mają więc gwarancję najlepszych usług w atrakcyjnych cenach. I choć wydawać by się mogło, że ceny za makijaż permanentny są niemałe, to jednak biorąc pod uwagę, że taki makijaż utrzymuje się do dwóch lat, to jest to cena bardzo korzystna. Warto też wiedzieć, że klientki, które robiły w polecanym gabinecie taki makijaż, mogą go też odświeżyć. Jeśli zrobią to w okresie do 14-miesięcy, to zapłacą tylko 50 procent ceny. Jeśli zaś zrobią to w okresie do 2 lat, to zapłacą 70-procent aktualnej ceny.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Okolicy

Skypack Maszyny Pakujące

http://skypack.pl/

Proces pakowania towaru w przedsiębiorstwach jest kluczowy z punktu widzenia efektywności oraz jakości działania. Dlatego tak ważne jest szukanie usprawnień w tym zakresie. Maszyny, które działają automatycznie i wyręczają człowieka, świetnie sprawdzają się do pakowania różnorodnych przedmiotów, chociażby z branży spożywczej, technologicznej czy przemysłowej.

Maszyny pakujące można zamówić na stronie kieleckiej firmy skypack.pl. Ich najważniejsze walory to wydajność, wytrzymałość i bezawaryjność. Inne kwestie to chociażby prostota obsługi czy gabaryty, bo przestrzeń robocza może być zawsze inaczej zagospodarowana. Warto wiedzieć, że w tym segmencie urządzeń nieustannie pracuje się nad usprawnieniami, innowacjami, unowocześnieniem technologii.

Wśród urządzeń i akcesoriów dostępnych u wspomnianego wyżej dystrybutora można i warto wskazać:

  • maszyny do produktów płynnych, a także sypkich,
  • maszyny typu flow-pack zarówno z górnym, jak i dolnym podajnikiem folii,
  • transportery,
  • dozowniki wagowe.

Nawiązanie kontaktu z przedstawicielem firmy jest okazją do skonfrontowania swoich potrzeb i oczekiwań z konkretnymi możliwościami poszczególnych maszyn. Jeżeli tak istotny proces jak pakowanie jest częścią działalności, należy bezwzględnie zdecydować się na inwestycję w polecane rozwiązania.

Podczas zamawiania maszyny warto zwrócić uwagę na wiele parametrów, które mają bezpośrednie przełożenie na późniejszą eksploatację. Każdy z pewnością spojrzy na podstawowe kwestie, jak długość i szerokość maszyny, tak samo jak zakres grubości folii, jej średnicy oraz szerokości. Istotny jest również zakres dozowania czy szybkość pakowania podawana w stosunku liczby opakowań na minutę.

Powinno się pamiętać też o sposobie sterowania (na przykład przez panel dotykowy), wadze, mocy, zasilaniu czy obecności czujnika fotoelektrycznego lub innych praktycznych elementów. Warto inwestować w sprzęt polecany i certyfikowany, sprawdzony w podobnych branżach. Nie bez podstaw sprawdza się także długość okresu gwarancyjnego.