WWW: https://www.stier.com.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 664 152 722
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Adres: Śląska 96
Kod pocztowy: 66-400

Źródła:
https://www.stier.com.pl/tasmy-butylowe-i-epdm.html

Taśmy butylowe


Znakomite właściwości tworzywa, jakim jest butyl, sprawiły, że produkuje się z niego na przykład taśmy izolacyjne wysokiej jakości. Do zalet tego materiału należą: elastyczność (przez wiele lat), odporność na pleśnie i grzyby oraz znaczna przyczepność (bez względu na rodzaj powierzchni). Do tego dochodzi także fakt, że butyl jest paroszczelny. Na tym nie koniec: omawiany materiał jest również całkowicie bezpieczny – nie wykryto jak dotąd działania toksycznego. Tak więc – jeżeli szukamy pierwszorzędnej taśmy termoizolacyjnej, zaopatrzmy się w taśmy butylowe.

Stosowanie takich taśm pozwala na zoptymalizowanie gospodarki cieplnej w nowym, energooszczędnym budownictwie. Ich wykorzystanie pozwala na wyeliminowanie tak zwanych „mostków cieplnych” – czyli tych wszystkich miejsc, przez które w tradycyjnym budownictwie najczęściej ucieka cenne ciepło. Taśmy butylowe będą więc niezastąpione, gdy zależy nam na możliwie skutecznym zabezpieczeniu przez niepożądanym przepływem powietrza w miejscach takich, jak dachy, stropy, poddasza, ściany szkieletowe, etc.

Jednak najczęściej spotykanym wariantem zastosowania takich taśm jest nowoczesny montaż okien. Z butylu wykonuje się izolacje paroszczelne tam, gdzie stolarka styka się z murem, można też wykorzystać je w celu zapewnienia wodoszczelności podczas osadzania parapetów.

Jednym z ważniejszych krajowych dystrybutorów takich rozwiązań termoizolacyjnych jest znakomita firma STIER S.C. Działająca początkowo lokalnie inicjatywa, z czasem rozrosła się i obecnie sprawnie radzi sobie z obsługiwaniem wielu klientów (w tym większych, biznesowych) z całego kraju, a także z innych państw Unii Europejskiej.

Na intuicyjnie zbudowanej i przejrzystej stronie internetowej tego dystrybutora znajdziemy nie tylko zwięzłą prezentację starannie przemyślanej oferty, lecz także materiały poradnikowe oraz instruktażowe – co może być bardzo przydatne w momencie, gdy stykamy się z tego typu produktami po raz pierwszy. Usługi firmy STIER S.C. to gwarancja pełnego profesjonalizmu, a co za tym idzie, pełnej satysfakcji klientów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Okolicy

RekArt

http://reklamarekart.pl/

W tworzeniu reklamy należy dołożyć wszelkich starań, aby przekaz trafiał do określonego grona odbiorców. Dlatego w zewnętrznej reklamie stosuje się minimalistyczne zastosowania, które pozwalają na skojarzenia się poprzez kolory, kształt, grafikę, układ na plakacie. Dobra reklama wizualna w Zielonej Górze może zostać przygotowana przez zespół RekArt.pl. To grupa specjalistów, którzy nie tylko mają duże doświadczenia w takiej formie reklamy/promocji, ale również tworzą ją, dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn.

W reklamie wizualnej wykorzystuje się przede wszystkim, jak sama nazwa mówi- wizualizację. Taką formę promocji ma odbierać przede wszystkim zmysł wzroku, jednak wiele przedsiębiorstw decyduje się na połączenie dodatkowego hasła lub dźwięku. Potencjalny klient ma zwrócić uwagę na produkt, dzięki czemu jest szansa, że dołączy do grona osób, które odwiedzą dany sklep, bar, miejsce publiczne.

Pod adresem reklamarekart.pl zamieszczone są wszelkie szczegóły dotyczące reklamy w Świebodzinie. Z oferty korzystają nie tylko lokalni klienci, ale również ci z całej Polski. Dzięki temu firma może skutecznie się rozwijać i unowocześniać realizacje. Własny park maszyn na wyposażeniu agencji sprzyja szybszemu tworzeniu zamówienia, dzięki czemu nie będą musieli Państwo długo na nie oczekiwać. Wszystkie wydruki są bardzo wyraźne, a przy wyborze odpowiedniego materiału na baner będzie można go stosować również podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

Skupienie uwagi osób na banerze wymaga nie tylko stworzenia dobrej jakości reklamy, ale również ciekawego pomysłu. Dlatego warto współpracować z osobami, które znają się na promocji i kreowaniu wizerunku przedsiębiorstwa poprzez identyfikację wizualną. Zewnętrzny plakat da możliwość przedstawienia się zarówno nowym firmom, jak i tym będącym od lat na rynku. Odświeżenie wizerunku swojego przedsiębiorstwa jest równie ważne, jak jego kreowanie od podstaw. Dlatego doświadczona agencja postara się spełnić największe oczekiwania klientów. Wystarczy kontakt telefoniczny lub emailowy.